V rubrice "Články a informace" jsem najdete odkazy na články a taktéž budu postupně přidávat nejrůznější informace (např. z MŠMT).

__________________________________________________________________________________________

 

Doba prezenčnímu vzdělávání nepřeje a zřejmě nějakou dobu ještě nebude. Proto jsem se rozhodla své semináře realizovat také ONLINE.

Pokud máte zájem o školení pedagogického sboru, napište mi email anebo vyplňte objednávkový formulář ZDE.

 

__________________________________________________________________________________________

 

Anketa

Virus a vládní opatření nepřejí realizaci prezenčního vzdělávání, chtěla bych se Vás tedy zeptat, zda byste se zúčastnil/a či nezúčastnil/a mého semináře i v online podobě (děkuji, za Vaši účast v anketě a že hlasují pouze skuteční zájemci).

Psychologické semináře dr. Svobodové si užiji jen osobně, takže online forma by nebyla ono. (28)
20%

Preferuji "tváří v tvář", ale protože jezdím hlavně "na Svobodovou", zúčastnil/a bych se i online semináře. (28)
20%

Je mi to úplně jedno, školení jako školení. Hlavně, že ho povede dr. Svobodová. (30)
22%

Dr. Svobodovou neznám, ale o školení online bych uvažoval/a, protože mě zaujala témata, která nabízí. (25)
18%

Je mi jedno, kdo a jakou formou seminář povede, potřebuji doklad o vzdělávání. (26)
19%

Celkový počet hlasů: 137

________________________________________________________________________________________

 

Nechť vás andělé ochraňují nejen před Covidem,
ale po celý rok vedou vaše kroky správným směrem.

Tak ať je ten rok "jedničkový" opravdu na jedničku!

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kvůli nařízení vlády o zákazu konání vzdělávacích akcí,
musím bohužel přerušit realizaci mých seminářů.

Budeme společně doufat, že rok 2021 bude vzdělávání více nakloněn.

Krásný adventní čas všem!

_______________________________________________________________________________

MOC SE OMLOUVÁM VŠEM, 

kteří mě kontaktovali na emailové adrese "seminare@psycholog-svobodova.cz" 
a marně čekali na odpověď.

Bohužel jsem nevěděla, že ze schránky emaily pouze odcházejí, ale nepřicházejí 
(tento email totiž používám pouze pro rozesílání nabídek na semináře).

Na odstranění problému se již pracuje.

 

Prosím - pro komunikaci používejte email "dialog.svobodova@seznam.cz".

Děkuji za pochopení a trpělivost.

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Krásné léto všem! 

Ať už své volné dny budete trávit kdekoliv a jakkoliv, hlavně načerpejte dostatek energie 
a pusťte práci z hlavy 

Již nyní se můžete těšit na mé nové otevřené semináře, které budu realizovat v 1. pololetí školního roku 2019/20. Mám pro Vás celkem 4 termíny: v Brně 14. října 2019, v Praze 21. října a také 22. října 2019 a v Olomouci. Termín bude pravděpodobně 14. listopadu 2019, ale zde ještě čekám na potvrzení od pronajímatele prostor... Témata seminářů zatím nejsou stanovena záměrně - do 30. června se můžete aktivně podílet na jejich volbě.NOVINKY k 18. březnu
 
Krásné jmeniny všem Eduardům a Edvardům.
V uplynulých týdnech jsem mohla navštívit mnoho krásných koutů naší země. Díky mé filozofii (realizovat semináře po celé ČR a žádné místo neodmítnout) jsem mohla zavítat do krásného historického města Kadaně (seminář o inkluzi a klimatu třídy) nebo do tzv. "malé Paříže" - do Teplic, kde jsem měla dva semináře k prevenci stresu a syndromu vyhoření. Nevynechala jsem ani velká města - Prahu (seminář o školní neúspěšnosti), Brno (seminář o manipulaci), Olomouc (seminář o kyberšikaně), 2x Ostravu (seminář o inkluzi a klimatu školy a také o lhaní) či Pardubice (seminář o inkluzi a klimatu školy). "Sborovnám" jsem se věnovala také v Říčanech (seminář o agresivitě) nebo v Dubicku (seminář na téma jak posílit psychickou odolnost).
V nejbližších dnech mě čeká realizace mých vlastních otevřených seminářů, které realizuje max. 2-4 za pololetí. Nejprve v Praze 21. a 22. března, oba na velmi populární téma - "Komunikace ve škole aneb jak odolat manipulaci ze strany rodičů a žáků" a následně 26. března v Brně  "Agresivita ve škole - jak zvládat agresi u žáků a rodičů". Pak se přesunu do Vlašimi ("Efektivní řešení náročných situací ve škole") a do Babic ("Komunikace ve škole aneb jak odolat manipulaci ze strany rodičů a žáků"). Další týden budu začínat v Ostravě (klima školy), pokračovat budu do Otrokovic, kde mám pro změnu seminář pro rodiče a skončím v Pardubicích ("Komunikace ve škole aneb jak odolat manipulaci ze strany rodičů a žáků"). Následně si udělám opět delší "výlet" - nejprve do Mostu ("Práce se žáky s výchovnými problémy - vliv trestů a pochval") a pak do Ústí nad Labem ("Agresivita ve škole - jak zvládat agresi u žáků a rodičů"). Do Velikonoc ještě vyrazím na druhý konec naší vlasti - do Uherského Brodu a do Kyjova ("Agresivita ve škole - jak zvládat agresi u žáků a rodičů").
AKTUÁLNĚ - na poslední chvíli ;-).: nabízím poslední volná místa na můj otevřený seminář v Praze - v pátek 22. března mám ještě 4 volná místa (seminář na téma manipulace). Seminář 21. března v Praze a 26. března v Brně jsou již OBSAZENÉ. 
Již nyní se můžete těšit na mé nové otevřené semináře, které budu realizovat v 1. pololetí školního roku 2019/20. Mám pro Vás celkem 4 termíny: v Brně 14. října 2019, v Praze 21. října a také 22. října 2019 a v Olomouci. Termín bude pravděpodobně 14. listopadu 2019, ale zde ještě čekám na potvrzení od pronajímatele prostor... Témata seminářů zatím nejsou stanovena záměrně - do 30. června se můžete aktivně podílet na jejich volbě.