Aktuálně k 6. říjnu

 • Je mi to líto, ale vzhledem k dalšímu covidovému ataku, s tím souvisejícími vládními opatřeními a reakcemi na ně, jsem nucena své říjnové otevřené semináře v Brně a v Praze zrušit. Až se covidové šílenství trochu uklidní, zkusím vyhlásit nový termín. Děkuji za Vaši přízeň a pochopení.
 • Se seminářem v Olomouci (23.11.2020) zatím počítám. Uvidíme, jak se bude situace dále vyvíjet.
 • Ve vzdělávání pedagogických sborů zatím pokračuji, máte-li též zájem o uspořádání semináře, kontaktujte mě na dialog.svobodova@email.cz anebo vyplňte objednávkový formulář v rubrice "DVPP - vzdělávání pro školy".
 • Přeji vám všem pevné zdraví, silnou imunitu a dostatek psychické odolnosti!

 

Aktuálně k 19. srpnu

 • Svátek má Ludvík a také Luisa, obě jména - v původním významu - znamenají "slavný bojovník". Tak nechť se Vám úspěšně bojuje se všemi překážkami.
 • Dnes mi pronajímatel potvrdil termín olomouckého semináře KOMUNIKACE VE ŠKOLE ANEB JAK ODOLAT MANIPULACI ZE STRANY RODIČŮ A ŽÁKŮ. Těšit se na něj můžete v pondělí 23. listopadu 2020.

Aktuálně k 18. srpnu

 • Všem nejlepší všem Helenám, Helenkám i Helám - nechť jsou Vaše dny plné fyzické i psychické pohody.
 • Oba semináře v Praze jsou potvrzeny. První termín je v úterý 21. října 2020, přihlásit se můžete i na druhý termín - ve středu 22. října 2020. Seminář je přesunut z jara, ale pár volných míst ještě je.
 • Seminář v Brně se koná v úterý 13. října 2020, zde je také několik volných míst.
 • Všechny tři semináře mají stejné téma: PEDAGOG A EMOCE - JAK ZVLÁDAT NÁROČNÉ SITUACE VE ŠKOLE.

Aktuálně k 15. srpnu

 • V první řadě chci popřát všem Hanám, Hankám i Haničkám - nechť jim slouží zdraví fyzické, ale i psychické a jejich dny jsou plné pohody a klidu.
 • Hlavní novinkou je, že jsem zapracovala na svých webových stránkách. Pro snadnou orientaci zůstává základ stejný, ale hodně jsem přeskládala, některé věci přidala, jiné ubrala... A to není vše - v současné době pro Vás připravuji nové články - resp. aktualizuji celou tuto rubriku. 
 • Na stránkách též přibyla nová ANKETA. Pokud uvažujete o účasti na mém jarním semináři 2021 (březen, duben), zajímalo by mě, jaké téma by Vás motivovalo k přihlášení. 
 • Podzimní semináře již svá témata mají, díky Covidu jsou přesunuta z jara 2020 - informace o nich naleznete v rubrice "Aktuální otevřené semináře". 
 • Pokud uvažujete o realizaci semináře pro pedagogický sbor, ještě mám ve svém kalendáři několik volných míst. Přehled aktuálně akreditovaných vzdělávacích programů je v rubrice "Nabídka seminářů - témata".

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Pokud nepřijde druhá virová vlna (a já věřím, že nepřijde) - můžete se těši na mé podzimní semináře!

 

Kromě seminářů pro sborovny opět chystám otevřené semináře (resp. přesouvám z jarních termínů):

 • seminář v Brně se bude konat v úterý 13. října 2020
 • seminář v Olomouci by se měl konat v pondělí 23. listopadu 2020 - jedná se o předběžný termín, čekám na potvrzení prostor
 • v Praze se budou konat dva semináře - zatím jsou ve hře 3 termíny (20.10., 21.10. a 22.10.), ze kterých (po dohodě s pronajímatelem) vyberu dva
_________________________________________________________________________________________________________________________________

MOC SE OMLOUVÁM VŠEM, 

kteří mě kontaktovali na emailové adrese "seminare@psycholog-svobodova.cz" 
a marně čekali na odpověď.

Bohužel jsem nevěděla, že ze schránky emaily pouze odcházejí, ale nepřicházejí 
(tento email totiž používám pouze pro rozesílání nabídek na semináře).

Na odstranění problému se již pracuje.

 

Prosím - pro komunikaci používejte email "dialog.svobodova@seznam.cz".

Děkuji za pochopení a trpělivost.

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Krásné léto všem! 

Ať už své volné dny budete trávit kdekoliv a jakkoliv, hlavně načerpejte dostatek energie 
a pusťte práci z hlavy 

Již nyní se můžete těšit na mé nové otevřené semináře, které budu realizovat v 1. pololetí školního roku 2019/20. Mám pro Vás celkem 4 termíny: v Brně 14. října 2019, v Praze 21. října a také 22. října 2019 a v Olomouci. Termín bude pravděpodobně 14. listopadu 2019, ale zde ještě čekám na potvrzení od pronajímatele prostor... Témata seminářů zatím nejsou stanovena záměrně - do 30. června se můžete aktivně podílet na jejich volbě.NOVINKY k 18. březnu
 
Krásné jmeniny všem Eduardům a Edvardům.
V uplynulých týdnech jsem mohla navštívit mnoho krásných koutů naší země. Díky mé filozofii (realizovat semináře po celé ČR a žádné místo neodmítnout) jsem mohla zavítat do krásného historického města Kadaně (seminář o inkluzi a klimatu třídy) nebo do tzv. "malé Paříže" - do Teplic, kde jsem měla dva semináře k prevenci stresu a syndromu vyhoření. Nevynechala jsem ani velká města - Prahu (seminář o školní neúspěšnosti), Brno (seminář o manipulaci), Olomouc (seminář o kyberšikaně), 2x Ostravu (seminář o inkluzi a klimatu školy a také o lhaní) či Pardubice (seminář o inkluzi a klimatu školy). "Sborovnám" jsem se věnovala také v Říčanech (seminář o agresivitě) nebo v Dubicku (seminář na téma jak posílit psychickou odolnost).
V nejbližších dnech mě čeká realizace mých vlastních otevřených seminářů, které realizuje max. 2-4 za pololetí. Nejprve v Praze 21. a 22. března, oba na velmi populární téma - "Komunikace ve škole aneb jak odolat manipulaci ze strany rodičů a žáků" a následně 26. března v Brně  "Agresivita ve škole - jak zvládat agresi u žáků a rodičů". Pak se přesunu do Vlašimi ("Efektivní řešení náročných situací ve škole") a do Babic ("Komunikace ve škole aneb jak odolat manipulaci ze strany rodičů a žáků"). Další týden budu začínat v Ostravě (klima školy), pokračovat budu do Otrokovic, kde mám pro změnu seminář pro rodiče a skončím v Pardubicích ("Komunikace ve škole aneb jak odolat manipulaci ze strany rodičů a žáků"). Následně si udělám opět delší "výlet" - nejprve do Mostu ("Práce se žáky s výchovnými problémy - vliv trestů a pochval") a pak do Ústí nad Labem ("Agresivita ve škole - jak zvládat agresi u žáků a rodičů"). Do Velikonoc ještě vyrazím na druhý konec naší vlasti - do Uherského Brodu a do Kyjova ("Agresivita ve škole - jak zvládat agresi u žáků a rodičů").
AKTUÁLNĚ - na poslední chvíli ;-).: nabízím poslední volná místa na můj otevřený seminář v Praze - v pátek 22. března mám ještě 4 volná místa (seminář na téma manipulace). Seminář 21. března v Praze a 26. března v Brně jsou již OBSAZENÉ. 
Již nyní se můžete těšit na mé nové otevřené semináře, které budu realizovat v 1. pololetí školního roku 2019/20. Mám pro Vás celkem 4 termíny: v Brně 14. října 2019, v Praze 21. října a také 22. října 2019 a v Olomouci. Termín bude pravděpodobně 14. listopadu 2019, ale zde ještě čekám na potvrzení od pronajímatele prostor... Témata seminářů zatím nejsou stanovena záměrně - do 30. června se můžete aktivně podílet na jejich volbě.