Děkuji všem za zájem o mé otevřené semináře a že se na ně hlásíte, ačkoliv jsem ještě nevypsala žádný termín ;-).

Bohužel, v tomto pololetí se semináře asi již nepodaří realizovat. 

Ale pevně věřím, že se uvidíme v březnu nebo v dubnu!

________________________________________________________________________________

VOLNÁ MÍSTA

Příští čtvrtek 23. září 2021 mám ve Velkém Meziříčí seminář na téma "Agresivita ve škole – jak zvládat agresi u žáků a rodičů" - pořádá ho MAS Most Vysočiny a ještě je zde několik volných míst (seminář je zdarma).

Pokud byste se semináře chtěli zúčastnit, napište mi na email: dialog.svobodova@seznam.cz.

 

_______________________________________________________________________________________________________

 

Podala jsem žádost o akreditaci nových vzdělávacích programů, těšit se můžete na tato témata: 

  • Práce se žáky s odlišným mateřským jazykem a jejich začleňování do třídního kolektivu. 
  • Efektivní projektová výuka a průvodce její tvorbou. 
  • Řešení a prevence konfliktních situací (nejen v inkluzívní třídě). 
Práce se žáky s odlišným mateřským jazykem a jejich začleňování do třídního kolektivu
Efektivní projektová výuka a průvodce její tvorbou (rozsah 8 hodin).
Řešení a prevence konfliktních situací (nejen v inkluzívní třídě). 
Se zahájením školního roku jsem začala svou "sezónu" i já. Stejně jako každý rok, je přípravný týden ten nejnáročnější. Nejen na hlasivky, ale též na překonávání vzdáleností (tentokrát 1600 km a celkově cca 24 hodin v autě). Ale rozhodně nelituji - poznala jsem mnoho bezvadných lidí i krásných míst naší vlasti.
 
Začínala jsem v Jihočeském kraji - do ZŠ a MŠ Bernartice jsem přijela s tématem "Efektivní hodnocení = základní dovednost pedagoga pro pozitivní motivovaní žáků". Následně jsem se přesunula do Olomouckého kraje - do ZŠ Šternberk jsem přijela již posedmé, tentokrát jsme se věnovali trestům a pochvalám ("Práce se žáky s výchovnými problémy – vliv trestů a pochval". Hned po semináři mě čekal dlouhý přejezd do kraje Plzeňského, abych mohla dva následující strávit s pedagogy Gymnázia a SOŠ v Plasích, kde jsme navázali na loňskou spolupráci. Tentokrát jsme společně pronikali do tajů pokládání správných otázek ("Efektivní komunikace aneb jak se správně ptát") a potrénovali paměť ("Kvalitní paměť – předpoklad úspěšného učení – techniky efektivního zapamatování"). Jako poslední mě čekal kraj Liberecký a ZŠ v Doksech - tady jsme se společně zamýšleli nad nekázní a problémovým chováním ("Problémový žák nebo problémové chování? Možnosti pedagoga a cesty k řešení").
Děkuji všem za super atmosféru. 
A moc se těším na další spolupráci!

 

________________________________________________________________________________________________________

MOC SE OMLOUVÁM VŠEM, 

kteří mě kontaktovali na emailové adrese "seminare@psycholog-svobodova.cz" 
a marně čekali na odpověď.

Bohužel jsem nevěděla, že ze schránky emaily pouze odcházejí, ale nepřicházejí 
(tento email totiž používám pouze pro rozesílání nabídek na semináře).

Na odstranění problému se již pracuje.

 

Prosím - pro komunikaci používejte email "dialog.svobodova@seznam.cz".

Děkuji za pochopení a trpělivost.

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Krásné léto všem! 

Ať už své volné dny budete trávit kdekoliv a jakkoliv, hlavně načerpejte dostatek energie 
a pusťte práci z hlavy 

Již nyní se můžete těšit na mé nové otevřené semináře, které budu realizovat v 1. pololetí školního roku 2019/20. Mám pro Vás celkem 4 termíny: v Brně 14. října 2019, v Praze 21. října a také 22. října 2019 a v Olomouci. Termín bude pravděpodobně 14. listopadu 2019, ale zde ještě čekám na potvrzení od pronajímatele prostor... Témata seminářů zatím nejsou stanovena záměrně - do 30. června se můžete aktivně podílet na jejich volbě.NOVINKY k 18. březnu
 
Krásné jmeniny všem Eduardům a Edvardům.
V uplynulých týdnech jsem mohla navštívit mnoho krásných koutů naší země. Díky mé filozofii (realizovat semináře po celé ČR a žádné místo neodmítnout) jsem mohla zavítat do krásného historického města Kadaně (seminář o inkluzi a klimatu třídy) nebo do tzv. "malé Paříže" - do Teplic, kde jsem měla dva semináře k prevenci stresu a syndromu vyhoření. Nevynechala jsem ani velká města - Prahu (seminář o školní neúspěšnosti), Brno (seminář o manipulaci), Olomouc (seminář o kyberšikaně), 2x Ostravu (seminář o inkluzi a klimatu školy a také o lhaní) či Pardubice (seminář o inkluzi a klimatu školy). "Sborovnám" jsem se věnovala také v Říčanech (seminář o agresivitě) nebo v Dubicku (seminář na téma jak posílit psychickou odolnost).
V nejbližších dnech mě čeká realizace mých vlastních otevřených seminářů, které realizuje max. 2-4 za pololetí. Nejprve v Praze 21. a 22. března, oba na velmi populární téma - "Komunikace ve škole aneb jak odolat manipulaci ze strany rodičů a žáků" a následně 26. března v Brně  "Agresivita ve škole - jak zvládat agresi u žáků a rodičů". Pak se přesunu do Vlašimi ("Efektivní řešení náročných situací ve škole") a do Babic ("Komunikace ve škole aneb jak odolat manipulaci ze strany rodičů a žáků"). Další týden budu začínat v Ostravě (klima školy), pokračovat budu do Otrokovic, kde mám pro změnu seminář pro rodiče a skončím v Pardubicích ("Komunikace ve škole aneb jak odolat manipulaci ze strany rodičů a žáků"). Následně si udělám opět delší "výlet" - nejprve do Mostu ("Práce se žáky s výchovnými problémy - vliv trestů a pochval") a pak do Ústí nad Labem ("Agresivita ve škole - jak zvládat agresi u žáků a rodičů"). Do Velikonoc ještě vyrazím na druhý konec naší vlasti - do Uherského Brodu a do Kyjova ("Agresivita ve škole - jak zvládat agresi u žáků a rodičů").
AKTUÁLNĚ - na poslední chvíli ;-).: nabízím poslední volná místa na můj otevřený seminář v Praze - v pátek 22. března mám ještě 4 volná místa (seminář na téma manipulace). Seminář 21. března v Praze a 26. března v Brně jsou již OBSAZENÉ. 
Již nyní se můžete těšit na mé nové otevřené semináře, které budu realizovat v 1. pololetí školního roku 2019/20. Mám pro Vás celkem 4 termíny: v Brně 14. října 2019, v Praze 21. října a také 22. října 2019 a v Olomouci. Termín bude pravděpodobně 14. listopadu 2019, ale zde ještě čekám na potvrzení od pronajímatele prostor... Témata seminářů zatím nejsou stanovena záměrně - do 30. června se můžete aktivně podílet na jejich volbě.